Чай Мономах
ua
UA RU EN

Чай Мономах

ramla_brand1.png

Акціонерне товариство "Мономах" було засновано 1991 року. На початку своєї діяльності компанія імпортувала фасований чай різних виробників зі всього світу. З 1991 року компанія пройшла шлях від дистриб'ютора до провідного виробника відомих національних чайних і кавових брендів. За ці роки компанія «Мономах» сформувала ефективну дилерську мережу, побудувала сучасний виробничо-складський комплекс, укомплектувала його кваліфікованим персоналом. У 2011 році було запущено виробництво чаю для преміум-сегменту під новим брендом "Lovare" і лінійка вагової чайно-кавової продукції "Чайні шедеври". Зараз на чайно-кавовому виробництві задіяне сучасне обладнання, що може забезпечити обсяг до 500 тонн готової продукції за місяць. На фабриці "Мономах" здійснюється декілька етапів контролю якості продукції у відповідності з європейськими стандартами. Професійні дегустатори (tea-testers) щодня перевіряють відповідність чаю еталонним стандартам перед відвантаженням контейнерів з продукцією. Весь імпортований компанією чай відповідає міжнародній сертифікації Rainforest Alliance. Щоденна копітка робота, і використання сучасного високотехнологічного обладнання фабрики призвела до того, що компанія "Мономах" стала зразковим чайно-кавовим виробництвом України.

Набір Lovare "The best tea" Червоний і синій будиночок
1.png

Суміш квіткового чаю каркаде зі шматочками фруктів, ягід, трав, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Малина». Це унікальний продукт, який подарує Вам і Вашим дітям гарний настрій, приємні враження, чудову посмішку, веселі ідеї, дружні стосунки і єдність у родині. У цьому чаї відсутні ароматизатори ідентичні натуральним, барвники та консерванти.

Розфасовка - 40 г (20 пак. по 2 г) + декоративний магніт

20шт. х 2гр.

Набір "Портфельчик асорті"
2.png

Чайний набір-асорті з 12 найбільш популярними видами чаю в оригінальному виконанні у вигляді портфельчика з ручкою. Це унікальний продукт не тільки за формою, а й за вмістом. У портфельчику знаходиться 12 видів чаю по 5 пакетиків: "1001 ніч", "Бризки шампанського", "Англійський сніданок", "Високогірний Цейлон", "Ніч Клеопатри", "Бірюзовий Дракон", "Багамський саусеп", "Королівський десерт", "Цитрусовий рай", "Магія тепла", "Мохіто", "Молочний улун".

Розфасовка - 60 пак. по 2 г в індивідуальному конверті

60шт. х 2гр.

Набір "Колекція чаїв Lovare"
3.png

Унікальний продукт: Сучасний шоу-бокс + 50 пакетиків чаю (асортимент з 8 видів чаю по 5 пакетиків) +  50 одноразових паперових стаканів + 100 стіків цукру.

Розфасовка - 50 пак. по 2 г + 50 стіків цукру + 50 паперових стаканів

50шт. х 2гр.

"Китайський чайний квартет" Асорті зеленого чаю "Lovare".
4.png

"Молочний улун". Китайський чай зелений байховий дрібний з натуральним ароматизатором «Молоко». Тонкий молочно-вершковий аромат відчувається з першим ковтком цього бірюзового чаю і залишиться з Вами навіть після завершення чайної церемонії.

"Бірюзовий дракон". Китайський чай зелений байховий дрібний. Бірюзовий улун має аромат свіжої зелені і тонкий присмак ніжного бузку. Він, як легкий вітер, навіює легенди з глибин вікової історії Піднебесної!

"Зелений високогірний". Чай китайський зелений байховий дрібний. Біля самого небокраю, там, де поєднуються земля і небо, де хмари торкаються зеленого листя, народжується легкий та чистий смак чаю, який подарує Вам справжнє задоволення.

"Лайм Цитрон". Суміш китайського зеленого чаю байхового дрібного з листям м'яти перцевої і натуральним ароматизатором «Лайм цитрон». З розкриттям букету м'ятно-цитрусових ноток цього чаю поринаєш в яскравий світ, сповнений любові, радості та задоволення.

Оригінальний подарунок усім шанувальникам якісного чаю - ексклюзивний пакетований чай в індивідуальних конвертах. У кожній пачці чотири види чаю по 6 конвертів і подарунок - фірмовий цукор в стіках для шанувальників солодкого.

Розфасовка - 48 г (24 пак. По 2 г)

24шт. х 2гр.

"Англійський чайний квартет" Асорті чорного чаю "Lovare".
5.png

"Англійський сніданок". Цейлонський і кенійський чай чорний байховий купажований дрібний з ароматом бергамоту. Багатовікові традиції створюють найкращий купаж! Відчуйте силу нового дня з чашкою цього ранкового чаю.

"Високогірний Цейлон". Чай цейлонський чорний байховий дрібний. Яскраве сонячне світло і гірське повітря острова Цейлон дарують Вам цей ароматний чай.

"Сер Чарльз Грей". Чай цейлонський чорний байховий дрібний з ароматом бергамоту. Знайоме поєднання чорного чаю і бергамоту підкорили мільйони сердець. Найпопулярніший ароматизований чай на планеті!

"Кенійський". Кенійський чай чорний байховий дрібний. Палюче сонце Африки і екваторіальні зливи пробуджують у чайному листі потужну енергію. Міцний насичений смак цього чаю завжди збадьорить Вас.

Оригінальний подарунок усім шанувальникам якісного чаю - ексклюзивний пакетований чай в індивідуальних конвертах. У кожній пачці чотири види чаю по 6 конвертів і подарунок - фірмовий цукор в стіках для шанувальників солодкого.

Розфасовка - 48 г (24 пак. По 2 г)

24шт. х 2гр.

Квітковий чай асорті Асорті з сумішей "Lovare" на основі трав'яного та квіткового чаю.
6.png

"Леді". Суміш чаю китайського зеленого байхового листового зі шматочками фруктів, листя сени, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Ананас». Для стрункості, для найкращого самопочуття. Зелений чай з добірними фруктами - море нюансів в пачці чаю.

"Марроканская м'ята". Суміш чаю китайського зеленого байхового листового з листям м'яти і пелюстками квітів. Для справжніх шанувальнів м'яти. Соковито, яскраво, свіжо і бадьоро! Створіть настрій з неповторним купажем!

"Мохіто". Суміш чаю китайського зеленого байхового листового зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Лайм». М'ятний, ароматний, прохолодний... Відчуйте нотки задоволення та справжньої свіжості.

"Королівський десерт". Суміш квіткового чаю «каркаде» зі шматочками фруктів, ягід, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Вишня». Коли відступає все і залишаєтесь тільки Ви. Насолоджуйтесь смаком і ароматом по-королівськи!

Коли відступає все і залишаєтесь тільки Ви. Насолоджуйтесь смаком і ароматом по-королівськи! Оригінальний подарунок увсім шанувальникам якісного чаю - ексклюзивний пакетований чай в індивідуальних конвертах. У кожній пачці чотири види чаю по 6 конвертів і подарунок - фірмовий цукор в стіках для шанувальників солодкого.

Розфасовка - 36 г (24 пак. По 1,5 г)

24шт. х 2гр.

Чорний чай асорті Асорті з сумішей "Lovare" на основі чорного чаю.
7.png

"Цитрусовий рай". Суміш цейлонського чаю чорного байхового дрібного зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Цитрус». ... коли розумієш, що рай на землі існує. Пориньте у море задоволення!

"Бризки шампанського". Суміш цейлонського чаю чорного байхового дрібного китайського чаю байхового дрібного зі шматочками ягід, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Суниця». Для феєричного завершення Вашого свята!

"Магія тепла". Суміш цейлонського чаю чорного байхового дрібного зі шматочками кориці і пелюстками квітів. Створіть маленьку казку для себе та своїх близьких, насолоджуйтесь ковтком магічного поєднання знайомих смаків.

"1001 ніч". Суміш цейлонського чаю чорного байхового дрібного, китайського чаю байхового дрібного зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Виноград». Захоплює, як казка і наповнює новими враженнями!

Оригінальний подарунок усім шанувальникам якісного чаю - ексклюзивний пакетований чай в індивідуальних конвертах. У кожній пачці чотири види чаю по 6 конвертів і подарунок - фірмовий цукор в стіках для шанувальників солодкого.

Розфасовка - 48 г (24 пак. По 2 г)

24шт. х 2гр.

Зелений чай асорті Асорті з сумішей "Lovare" на основі зеленого чаю.
8.png

"Ніч Клеопатри". Суміш чаю китайського зеленого байхового дрібного зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Малина». Таємне поєднання фруктів... Насолоджуйтесь кожною миттю!

"Багамський саусеп". Суміш чаю китайського зеленого байхового дрібного зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Саусеп». Для шанувальників смакових нюансів. Зелений чай з вподобаними нотками саусепу - «сметанного яблука».

"Полуничний коктейль". Суміш чаю китайського зеленого байхового дрібного зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Полуниця з вершками». Аромати літа, квінтесенція смаку. Забудьте усе, згадайте найщасливіші миті життя і подаруйте собі шматочок літа!

"Чарівна сакура". Суміш чаю китайського зеленого байхового дрібного зі шматочками фруктів, пелюстками квітів і натуральним ароматизатором «Вишня». Чай... ніжніше шовку. Насичений яскравий смак зеленого чаю ушляхетнюється тонкими відтінками пелюсток чарівних квітів.
Оригінальний подарунок усім шанувальникам якісного чаю - ексклюзивний пакетований чай в індивідуальних конвертах. У кожній пачці чотири види чаю по 6 конвертів і подарунок - фірмовий цукор в стіках для шанувальників солодкого.

Розфасовка - 48 г (24 пак. По 2 г)

24шт. х 2гр.

Пакетований чай "Lovare" Високоякісний пакетований чай в індивідуальних конвертах.
9.png

В асортименті: "Англійський сніданок", "Високогірний Цейлон", "Бірюзовий дракон", "Бризки шампанського", "1001 ніч", "Багамський саусеп", "Ніч Клеопатри", "Королівський десерт".

Розфасовка - 50 пак. в конверте по 2 г, в прозрачной упаковке

50шт. х 2гр.Ми цінуємо кожного клієнта. Менеджери нашої компанії допоможуть
Вам визначитися з вибором. Телефонуйте!


(098) 01-52-225 - контактна особа Валерій

(050) 38-79-529 - контактна особа Василій, сервіс, ремонт

(067) 66-27-751 - контактна особа Павел, сервіс, ремонт