Кава LUCAFFE (ЗЕРНА, МЕЛЕНИЙ)
ua
UA RU EN

Кава LUCAFFE (ЗЕРНА, МЕЛЕНИЙ)

logo_copy.png

Італійську компанію Lucaffé заснував Gian Luca Venturelli в 1996 році на березі озера Гарда в ( Padenghe sul Garda ). Компанія швидко росла, і на заводі в Roncadelle ( Брешія ), крім обладнання для обсмаження та помелу кави, було встановлено інноваційне обладнання для чалдів, що дозволило фірмі спеціалізуватися на даній продукції, щоб пізніше стати кращими. Компанія розширювала виробництво і в 2004 році переїхала в нову штаб - квартиру в Carpenedolo ( Брешія ) на невелику відстань від компанії La Piccola, яку також заснував Gian Luca Venturelli. Кращі традиції обсмаження кави і створення еспресо - машин, привели до повномасштабних експериментів у цих областях завдяки співпраці Lucaffé і La Piccola, що дозволяє виробляти продукцію відмінної якості на обох фронтах.

Кава, представлена на сторінці, доставляється під замовлення від 5 кг. Вартість і терміни поставки уточнюйте, будь ласка, у менеджерів компанії «Кава по-Киевски»


Кава Lucaffe Blucaffe
1-1.png
1.png

Еспресо, який спокушає, знову і знову. Ця суміш поєднує в собі максимум пристрасті, смаку та секретний склад суміші пана Вентуреллі. Відомо тільки, що це суміш різних сортів арабіки з тропічних кавових плантацій, вирощувалося на високогір'ї, в місцях, незайманих цивілізацією. Краща суміш кавових зерен з Південної і Центральної Америки. Ідеальне поєднання стилю і неперевершеною техніки зваблювання.

700 гр зерна пакет
125 гр зерна банка
125 гр мелений банка

Кава Lucaffe Mr.Exclusive
2.png
3.png

Суміш 100% арабіки з Південної Америки, Азії і невелика частина з Середньої Африки. Схоже, що жоден з видів Арабіки не досягає таких результатів. Середня щільність, солодкий смак, дуже насичений аромат, що нагадує тільки спечений хліб.

1000 гр зерна пакет
700 гр зерна пакет
250 гр зерна банка
125 гр зерна банка
250 гр мелений банка
125 гр мелений банка

Lucaffe Exquisit
4.png

На основі результатів багаторічних досліджень і практичного досвіду складання різних блендів з ексклюзивних сортів кави, компанія Lucaffe склала шедевр під назвою «Lucaffe Exquisit». Виготовляється з добірних зерен арабіки з Південної Америки (90%) та м’якої Індонезійської робусти (10%). Смачний, витончений напій відрізняється присмаком какао. М'який післясмак. Насичений смак додасть Вам бадьорості і створить настрій.

1000 гр зерна пакет

Lucaffe Classic
5.png
6.png

Готується з добірних зерен арабіки (80%) та робусти (20%). Відрізняється ніжним ароматом, типовими для Lucaffé злегка солодкуватим присмаком, м'якою піною та насиченим смаком. Для справжніх цінителів еспресо. Цей купаж має багато шанувальників і прекрасні відгуки по всьому світу. Завдяки своїм смаковим якостям, ідеально підходить для приготування капучино та латте маккіато. Приємний післясмак.

1000 гр зерна пакет
700 гр зерна пакет
250 гр зерна банка
125 гр зерна банка
250 гр мелений банка
125 гр мелений банка

kofe.png Lucaffe Decaffeinato
7.png
9.png

По-справжньому оригінальна суміш 100% арабіки. Чудовий смак у поєднанні з дійсно винятковим ароматом. Використовується процес видалення Каваїну. Вміст Каваїну 0,1%

700 гр зерна пакет
250 гр зерна банка
250 гр мелений банка

kofe.png Espresso Bar
10.png

Вічний і неповторний смак італійської кави. Характеризується ідеальним балансом різних сортів кави з кращих плантацій. Солодка, інтенсивна і дуже вершкова кава.

Состав:
60% Арабіка
40% Робуста
1000 гр зерна пакет

kofe.png Lucaffe Mamma Lucia
11.png

Готується з добірних зерен арабіки з Південної Америки (40%) та робусти з Індії (60%). Поширена кава на ринку, що користується постійним успіхом у знавців та шанувальників цього напою. Приємний смак та легкий аромат, відчуваеться при насолоді цим напоєм, пропонує можливість відчути тепло і красу Південної Америки та чудовий смак Індії.

1000 гр зерна пакет


Ми цінуємо кожного клієнта. Менеджери нашої компанії допоможуть
Вам визначитися з вибором. Телефонуйте!


(098) 01-52-225 - контактна особа Валерій

(050) 38-79-529 - контактна особа Василій, сервіс, ремонт

(067) 66-27-751 - контактна особа Павел, сервіс, ремонт