Кава Мико - натуральна бельгійська кава купити в Києві, Україні
ua
UA RU EN

Кава MIKO


Історія компанії «МІКО» почалася ще в 1801 -му році: коли сім'я Михельсон придбала ділянку землі в бельгійському містечку для будівництва фабрики з обсмаження і купажування кави. Перші кроки на кавовому ринку компанія робить у 1937-му році - саме в цьому році «МІКО» починає обсмажувати і продавати зернова кава. У середовищі кавових гурманів бренд «МІКО» відомий віковими традиціями якості виробництва кави. У той же час, компанія не стоїть на місці, постійно розвивається і активно використовує у своїй роботі найсучасніші, інноваційні технології. «МІКО» - це кава з приголомшливим ароматом, в якому поєднується справді європейську якість і традиційний бельгійський шарм.

 

 

MIKO PURO Organic зерновий, 1000 г
Молотый кофе "City Blend"

Середній рівень помелу дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах ( турка + френч - прес ) так і в кавомашинах. Володіє насиченим ароматом, тривалим післясмаком, в якому переважає легка кислинка. Це унікальне поєднання елітних сортів арабіки найвищої якості, спеціально відібраних кавових зерен вирощених на екологічно чистих полях, вільних від пестицидів і далеких від промислових центрів. Виготовлення цієї кави ретельно контролюється на всіх етапах виробництва сертифікованими органами.

Властивості: обсмажити і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки (до 5 видів). 100 % Арабіка. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

1 кг
3 кг

 MIKO Classic зерновий, 1000 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу, що дозволяє готувати це кава як в домашніх умовах ( + турка фреч - прес ) так і в каву машинах. Володіє насиченим ароматом, тривалим післясмаком. Класичний Італійська кава це суміш 80 % Арабікі/20 Рабуста %. Бельгійці роблять суміш 85/ 15, - більше арабіки, і кажуть що такий смак повинен бути у Європейського кави, люди втомилися пити гіркий і пересмажений кави ( Італія ). Гармонійно збалансований смак, тонкий і ніжний аромат.

Властивості: обсмажино і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки ( 5 видів): 85% Арабіка, 15% Рабуста. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу

1 кг
3 кг

 MIKO Cafе Creme зерновий, 1000
Молотый кофе "City Blend"

 Дуже ароматний, яскравий смак, більш схожий на класичний італійський кави. У післясмаку відчувається карамель, легка гірчинка.

Властивості: обсмажити і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки ( 5 видів), м'який смак.

1 кг
3 кг

MIKO PURO Organic мелений, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах ( турка + френч - прес ) так і в кавомашинах. Володіє насиченим ароматом, тривалим після смаком де переважає легка кислинка. Це унікальне поєднання елітних сортів арабіки найвищої якості, спеціально відібраних кавових зерен вирощених на екологічно чистих полях, вільних від пестицидів і далеких від промислових центрів. Виготовлення цієї кави ретельно контролюється на всіх етапах виробництва сертифікованими органами.

Властивості: обсмажено і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки (до 5 видів). 100 % Арабіка. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

1 упаковка

MIKO PURO Organic зерновий, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах (турка + френч - прес) так і в кавомашинах. Володіє насиченим ароматом, тривалим післясмаком, в якому переважає легка кислинка. Це унікальне поєднання елітних сортів арабіки найвищої якості, спеціально відібраних кавових зерен вирощених на екологічно чистих полях, вільних від пестицидів і далеких від промислових центрів. Виготовлення цієї кави ретельно контролюється на всіх етапах виробництва сертифікованими органами.

Властивості: обсмажити і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки (до 5 видів). 100 % Арабіка. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

1 упаковка

MIKO Decaff Express мелений, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу. Ароматна кава, кращих сортів арабіки з яких видалено кофеїн. Ідеальний вечірній кави. Насичений, дуже яскравий кави, в післясмаку переважає кислинка.

Властивості: обсмажити і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки ( 5 видів). 100 % Арабіка. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

1 упаковка

 MIKO Supreme мелений, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах ( турка + френч - прес ) так і в кавомашинах. Володіє багатим ароматом, тривалим післясмаком, у якому яскраво відчувається шоколад і карамель та переважає легка кислинка.

Властивості: обсмажено і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки ( 5 видів). 95 % Арабіка, 5% Рабуста. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

 1 упаковка

MIKO Dessert, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах ( турка + френч - прес ) так і в каву машинах. Володіє насиченим ароматом, тривалим післясмаком в якому яскраво відчувається шоколад та легка кислинка.

Властивості: Обсмажено та упаковано в Бельгії. Зерна арабіки ( 5 видів). 95 % Арабіка, 5% Рабуста. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

 1 упаковка

 MIKO Classic мелений, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах (турка + фреч - прес ) так і в кавомашинах. Володіє насиченим ароматом, тривалим післясмаком. Класичний Італійська кава це суміш 80 % Арабікі/20 Рабуста %. Бельгійці роблять суміш 85/15, - більше арабіки, і кажуть що такий смак повинен бути у Європейського кави, люди втомилися пити гірку та пересмажену каву ( Італія ). Гармонійно збалансований смак, тонкий і ніжний аромат. У смаку переважає легка кислинка.

Властивості: Обсмажено і упаковано в Бельгії. Суміш зерен арабіки ( 5 видів). 85% Арабіка, 15% Рабуста. Середній рівень обсмаження. Середній рівень помелу.

1 упаковка

MIKO Prima мелений, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

 Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах ( турка + френч - прес ) так і в кавомашинах. Дуже ароматний, яскравий смак, більш схожий на класичну італійську каву. У післясмаку відчувається карамель, легка гірчинка.

Властивості: Обсмажено і упаковано в Бельгії. 60 % Арабіка, 40% Рабуста. Середній рівень обсмаження. Суміш зерен арабіки (до 5 видів). Середній рівень помелу.

 1 упаковка

 MIKO Prima зерновий, 250 г
Молотый кофе "City Blend"

Середній рівень помелу, що дозволяє готувати цю каву як в домашніх умовах ( турка + френч - прес ) так і в кавомашинах. Дуже ароматний, яскравий смак, більш схожий на класичний італійський кави. У післясмаку відчувається карамель, легка гірчинка.

Властивості: Обсмажиено і упаковано в Бельгії. 60 % Арабіка, 40% Рабуста. Середній рівень обсмаження. Сумішь зерен арабіки (до 5 видів). Середній рівень помелу.

1 упаковка 

Ми цінуємо кожного клієнта. Менеджери нашої компанії допоможуть

Вам визначитися з вибором. Телефонуйте!


(098) 01-52-225 - контактна особа Валерій

(050) 38-79-529 - контактна особа Василій, сервіс, ремонт

(067) 66-27-751 - контактна особа Павел, сервіс, ремонт