Кава Треві, купити зернову каву в Києві, Україні
ua
UA RU EN

Кава TREVI

Купаж кофе Trevi

Купаж кави Trevi створений кращими технологами України. В купаж зерен входять сорти арабіки та робусти з трьох континентів, а технологія обжарювання зерен кави зберігає витончений аромат, що відповідає італійським стандартам. Фасовка кави відбувається на європейському обладнанні в найбільш якісну та зручну для споживача упаковку.

 

Кава зернова "TREVI-PREMIUM"

Суміш елітних латиноамериканських та індонезійських сортів кави. Для цінителів тонкого аромату колумбійської арабіки створений спеціальний купаж елітних сортів кави - Trevi Premium. В основі цієї суміші використовується арабіка з Колумбії, визнана провідними дегустаторами кавового світу. Насичений солодкуватий аромат, легка кислинка і довгий приємний післясмак не залишать байдужим як гурмана, так і недосвідченого цінителя цього чудового напою.

1 кг


Кава зернова "TREVI-ESPRESSO"

Суміш солодкуватих індійських і бразильських сортів кави.

Trevi Espresso - це спеціально підібраний купаж кавових зерен найбільш придатних для приготування кави на еспресо - машинах. Напій має насичений класичний смак з шоколадним післясмаком. Обжарювання на сучасному італійському обладнанні під наглядом висококваліфікованих технологів забезпечує гарантію високих смакових якостей одержуваного напою.

1 кг


Кава зернова " TREVI - CREMA "

Суміш індійських сортів кави.

Любителі міцної кави обов'язково оцінять заряд бадьорості від TREVI Crema . Суміш зерен індійської робусти і бразильської арабіки не залишить байдужим ні офісного працівника, ні домогосподарку. Міцний класичний смак плюс стійка кавова крема (пінка) горіхового кольору створять відмінний настрій на весь робочий день. Почніть свій ранок з чашечки Trevi Crema - кави що бадьорить.

Trevi Crema - заряд бадьорості.

1 кг


Кава зернова " TREVI STRONG "

Суміш індійських і африканських сортів кави.

Зернова кава TREVI Strong - тонізуючий ковток бадьорості і сили. Ця марка кави підходить як для заварювання в турці, так і в кавомашині (вдома або в офісі). Класичний купаж до складу якого входять всесвітньо відомі сорти кави.


1 кг 


Ми цінуємо кожного клієнта. Менеджери нашої компанії допоможуть
Вам визначитися з вибором. Телефонуйте!


(098) 01-52-225 - контактна особа Валерій

(050) 38-79-529 - контактна особа Василій, сервіс, ремонт

(067) 66-27-751 - контактна особа Павел, сервіс, ремонт