Італійська кава Roma Caffe, BIANCAFFE недорого в Києві, Україна
ua
UA RU EN

Кава Roma Caffe, BIANCAFFE

Компанія " BIANCAFFE " була заснована в 1932 році, знаходиться в Салерно на півдні Італії і управляється багато десятиліть родиною Б'янко. Але протягом останніх вісімдесяти років, вона стала компанією, відомою в усьому світі за рахунок стабільно хорошої якості. Володіння секретами обсмаження кави передавалися з покоління в покоління, зосереджуючись на задоволеності клієнтів та якості продукції. Їх рецепт справжньої італійської кави - це поєднання традицій, знань і сучасного обладнання для обсмажування.

 

 

Зернова суміш " Biancaffe Espresso Intenso "
Зерновая смесь "Biancaffe Espresso Intenso"

 Ідеальне поєднання натуральної та очищеної Робусти, пом'якшеної невеликою кількістю бархатистої Арабіки: класичний італійський смак, який цінується за свій інтенсивний аромат, міцний смак і ароматну пінку.

Купаж: 20% арабіка 80 % робуста.

1 кг


Зернова суміш " Biancaffe Crema "
Зерновая смесь "Biancaffe Crema"

 Безкомпромісний еспресо, міцний рістретто. Ця кава з сильним характером, відома своїм яскраво вираженим ароматом, солодкуватим смаком і ароматною пінкою в чашці.

Купаж: 40% арабіка 60 % робуста.

1 кг


 Зернова суміш " Biancaffe Mild "
Зерновая смесь "Biancaffe Mild"

 Класично виражена справжня італійська кава еспресо, яка характеризується гармонією смаку, дуже м'яка та багата. Відрізняється прекрасною товстої пінкою і виразним ароматом.

Купаж: 60 % арабіка 40% робуста.

1 кг


 Зернова суміш " Biancaffe Classica "
Молотый кофе в киеве

 Повне вираження італійського стилю кави - еспресо для барів, як його люблять на півдні Італії. Дуже інтенсивний аромат з золотисто - коричневою пінкою, з незначними натяками шоколаду і лісового горіху в смаку.

Купаж: 80 % арабіка 20% робуста.

1 кг


 Зернова суміш " Biancaffe 100% Arabica "
Молотый кофе недорого

 Унікальний купаж, результат ретельного відбору кращих кавових бобів. Ця суміш перевершує всі очікування навіть найдосвідченіших цінителів кави. Ніжний післясмак з багатою палітрою ароматів.

Купаж: 100 % арабіка.

1 кг

 Мелена кава " Biancaffe Strong Neapolitan Espresso ( 250 гр) "
Молотый кофе купить

 Суміш кави володіє насиченим, дуже багатим та інтенсивним смаком. Завдяки своєму завершеному характеру є «класичною італійською кавою еспрессо», вживання якої вранці додасть Вам енергії на цілий день. Традиційне італійське обсмажування надає цій каві стійкий післясмак.

 от 20 упаковок

 Мелена кава "Biancaffe Classic Arabica Espresso ( 250 гр) "
Молотый кофе

 Ексклюзивна суміш сортів Арабіки, делікатний аромат. Суміш кави характеризується насиченим та ароматним смаком. До складу даної позиції входять кращі сорти арабіки із Бразилії та Південної Америки. Класичний « італійський еспресо » з довгим і стійким післясмаком. от 20 упаковок


Ми цінуємо кожного клієнта. Менеджери нашої компанії допоможуть
Вам визначитися з вибором.
Телефонуйте!


(098) 01-52-225 - контактна особа Валерій

(050) 38-79-529 - контактна особа Василій, сервіс, ремонт

(067) 66-27-751 - контактна особа Павел, сервіс, ремонт